Wynajem busów

Zajmujemy się organizacją przewozów krajowych oraz zagranicznych. Szczególną popularnością cieszą się nasze usługi transportowe do Niemiec, Holandii oraz Belgii. Z naszych usług mogą skorzystać osoby zainteresowane stałym przewozem, jak i pojedynczym przejazdem. Umożliwiamy również wynajem busa z kierowcą.

Nasza flota jest doskonale wyposażona. Regularnie przechodzi przegląd, a wszelkie usterki są natychmiast naprawiane. W związku z dbałością o wygodę naszych klientów podstawiamy auto pod wskazany adres.

W ramach naszej kompleksowej działalności transportowej proponujemy wynajem busa z kierowcą. Istnieje możliwość wyboru określonego samochodu oraz ustalenie indywidualnej trasy w preferowanych przez nas kierunkach. Działamy w większych miastach województwa wielkopolskiego, warmińsko-mazurskiego, pomorskiego, lubuskiego oraz kujawsko-pomorskiego.

Zachęcamy do kontaktu i ustalenia szczegółów usługi. Na naszej stronie internetowej znajduje się aktualny rozkład jazdy. By dokonać rezerwacji, wystarczy wypełnić formularz, zadzwonić lub wysłać SMS-a na wskazany adres.

 

Po szczegóły zadzwoń

**** 6votes