Galeria

Holandia to kraj wiatraków, tulipanów i mistrzów malarstwa. Co roku przyciąga mnóstwo turystów, którzy chcieliby poznać jego liczne uroki, zobaczyć ulice pełne rowerów i przejść się ulicami Amsterdamu, który nazywany bywa Wenecją Północy. Podróżują tam nie tylko turyści, ale też sezonowi pracownicy. Holandia to popularny wśród Polaków kierunek migracji zarobkowej.
Niezależnie, jaki jest cel Państwa podróży, oferujemy wygodne i bezpieczne przewozy busami do tego państwa. Odbywamy stałe kursy, co pozwala w łatwy sposób zaplanować pobyt i powrót do ojczyzny.

Opel

Nasza flota pojazdów to nowe i zadbane samochody znajdujące się w doskonałym stanie technicznym. Posiadamy dwa auta marki Opel model Vivaro roczniki 2015 i 2016. Posiadają one nowoczesne systemy bezpieczeństwa, siedzenia z podłokietnikami dla wszystkich pasażerów, regulowane nawiewy, a także sprzęt do odtwarzania filmów, dzięki któremu podróż mija bardzo szybko. Klimatyzacja zapewnia komfort podróżowania niezależnie od panujących warunków atmosferycznych. W jednym busie mieści się 9 osób + kierowca.

Renault Traffic

Znajdujący się w naszej flocie pojazdów Renault Traffic to auto wyposażone w liczne udogodnienia, takie jak nawiewy dla każdego pasażera, wygodne fotele pozwalające wysiedzieć długie godziny, a także monitory zamontowane w zagłówkach, które zapewniają rozrywkę na czas podróży. Warto też wspomnieć, że nasz model jest prawie nowy (rocznik 2014) i dbamy o to, by znajdował się w nienagannym stanie technicznym. Samochód posiada rozbudowany i nowoczesny system bezpieczeństwa. W trakcie jednego przejazdu może zabrać 9 pasażerów.

**** 5votes